WITAMY W NASZEJ FIRMIE

Okno Projekt

Twoim partnerze w stolarce okiennej i drzwiowej!

Jesteśmy dumni, że możemy Cię gościć na naszej stronie internetowej, gdzie przedstawiamy naszą pasję i zaangażowanie w dostarczaniu najwyższej jakości stolarki okiennej i drzwiowej.

Nasza firma to połączenie tradycji i precyzji z nowoczesnymi rozwiązaniami, które przyczyniają się do bezpieczeństwa, oszczędności energii i wygody w Twoim codziennym życiu.

RAZEM BUDUJEMY PRZESTRZEŃ, W KTÓREJ POCZUJESZ SIĘ KOMFORTOWO I BEZPIECZNIE – ELEGANCKO I EFEKTOWNIE!

NASZE SALONY SPRZEDAŻY - TWOJE MIEJSCE INSPIRACJI

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży w urokliwych miejscowościach jakimi są KRZESZOWICE i OLKUSZ.
To właśnie tam czeka na Ciebie szeroki wybór produktów, które nie tylko spełnią Twoje oczekiwania, ale także pozwolą Ci wprowadzić elegancję i efektowność do Twojego domu. Nasz zespół doświadczonych ekspertów jest gotów doradzić Ci i pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań, które będą idealnie pasować do Twojego stylu i potrzeb.

JAKOŚĆ, CENA I PARTNERSTWO - NASZA MOC

Współpraca z liderami w branży, takimi jak Adams, Veka, Aluplast, Eko-okna, Krispol, Petecki, Wiśniowski, Selt, Wikęd, KMT, Doorsy, Barański, Agmar, Parmax, Porta, Dre, Pol-skone czy Erkado, pozwala nam dostarczać produkty o niezrównanej jakości i trwałości. Cenimy sobie zaufanie naszych klientów, dlatego dążymy do tego, abyś otrzymał najlepsze rozwiązania po atrakcyjnych cenach. Twoja satysfakcja i zadowolenie to nasz cel, a solidność i uczciwość to nasza dewiza.

NASZA WIEDZA - TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Nasza firma nie tylko dostarcza produkty, ale także dba o ich montaż i serwis. Nasi wykwalifikowani specjaliści zapewnią Ci pewność, że każdy produkt zostanie zamontowany z najwyższą starannością i zgodnie z najnowszymi standardami. To dzięki naszemu zaangażowaniu i wiedzy możesz cieszyć się swoimi nowymi oknami, drzwiami, roletami czy bramami przez wiele lat.

RAZEM Z NAMI - KU DOSKONAŁOŚCI

Wierzymy w ciągły rozwój i doskonalenie. Dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach produktowych i montażowych, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży stolarki. To dla nas szansa na jeszcze lepsze zaspokajanie Twoich oczekiwań i spełnianie Twoich marzeń o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyłeś naszą firmę. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszych salonów, gdzie chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich planów i marzeń. Również na naszej stronie znajdziesz wiele cennych informacji, porad oraz inspiracji dotyczących stolarki okiennej i drzwiowej.

ul. Kościuszki 12, 32-300 Olkusz

e-mail: olkusz@okno-projekt.pl
tel. kom. 793-313-226
tel. 32 645 10 44

ul. Krakowska 31 A ( na przeciwko marketu Biedronka) 32-065 Krzeszowice

e-mail: biuro@okno-projekt.pl
tel. kom. 530 420 761
tel. 12 200 29 93

e-mail: krakow@okno-projekt.pl
tel. 660-139-532

Kintar Studio © 2024. Web & mobile development