Zapoznaj się z naszą ofertą

BRAMY

Segmentowe bramy posiadają szereg zalet.

Pierwszą z nich jest estetyka, która jest bardzo często głównym kryterium wyboru produktu.

Szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do danego koloru elewacji. Bramy segmentowe wyróżniają się również doskonałą energooszczędnością. Współczynnik U może wynosić nawet 0,9 [W/m2K].

Oferowane bramy segmentowe mogą, zatem być montowane w domach pasywnych.

Kolejną zaletą tych produktów jest trwałość i solidność. Dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wyposażenie bram w dodatkowy osprzęt, produkty działają bezawaryjnie przez wiele lat oraz zachowują odpowiednią estetykę. Zautomatyzowane systemy działają cicho i niezawodnie, co jest niezwykle komfortowe.

Bardzo cenioną cechą takich bram jest to, że ich budowa oraz sposób montażu nie jest inwazyjny, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo przestrzeni w garażu lub hali przemysłowej.

Zobacz więcej

Wszystkie zalety bram rolowanych wynikają bezpośrednio z ich technologii wykonania.

Są to przede wszystkim: łatwość obsługi, komfort, funkcjonalność, spójność kolorystyczna z pozostałymi elementami stolarki.

 

Bardzo dużą zaletą jest również wysoki stopień energooszczędności. Dla budynków, które nie mają wymogów dot. energooszczędności, można zamówić bramy nieocieplane.

Ostatnim walorem bram rolowanych jest kolorystyka. Mogą być wykonane w jednym z ponad 200 kolorów z palety RAL. Taki wachlarz możliwości pozwala na zachowanie estetyki wykończenia domu.

Zobacz więcej

Bramy rozwierne to klasyczny wariant wykończenia domu.

Nadają stylu oraz są funkcjonalne. Jest to tradycyjne rozwiązanie, znane od wielu lat, jednak wykonane zgodnie z nowoczesną technologią.
Zazwyczaj występują w wariancie dwuskrzydłowym.

Dzięki swojej budowie, bramy garażowe rozwierne można unowocześniać i modernizować na wiele sposobów.
Jest to krok w kierunku potrzeb klienta i spełnienia wymagań obecnego rynku.

Wybierając komplet stolarki od jednego producenta, masz możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów.

Zyskujesz także możliwość przeprowadzenia montażu w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

Zobacz więcej

ul. Kościuszki 12, 32-300 Olkusz

e-mail: olkusz@okno-projekt.pl
tel. kom. 793-313-226
tel. 32 645 10 44

ul. Krakowska 31 A ( na przeciwko marketu Biedronka) 32-065 Krzeszowice

e-mail: biuro@okno-projekt.pl
tel. kom. 530 420 761
tel. 12 200 29 93

e-mail: krakow@okno-projekt.pl
tel. 660-139-532

Kintar Studio © 2024. Web & mobile development