Osłony okienne

Rolety wewnętrzne

ROLETY MATERIAŁOWE:

Rolety materiałowe wewnętrzne są wybierane przez wiele osób ze względu na swoją wszechstronność i możliwość dopasowania do różnych wnętrz.
Oferowane systemy montażu, takie jak rolety bezinwazyjne, rolety w kasecie i rolety wolnowiszące, pozwalają na łatwy i estetyczny sposób zamontowania rolet.

W przypadku rolet materiałowych istnieje również duża różnorodność tkanin do wyboru. Transparentne tkaniny pozwalają na przenikanie stłumionego światła, optycznie rozjaśniając i powiększając pomieszczenie. Przyciemniające tkaniny tworzą przyjemną i dyskretną atmosferę, sprzyjającą odpoczynkowi, a także chronią pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem. Zaciemniające tkaniny, wykonane z materiału z powłoką poliestrowo-gumową, zapewniają całkowite zaciemnienie i są idealne do pomieszczeń silnie nasłonecznionych lub sypialni, gdzie chcemy blokować poranne światło.

Ważne jest, aby dopasować rolety wewnętrzne do własnych preferencji i potrzeb. Możliwość personalizacji dotyczy nie tylko sposobu montażu i kolorystyki, ale także stopnia przepuszczania światła. Pracownicy zajmujący się roletami będą w stanie pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru, uwzględniając indywidualne preferencje.

ROLETY W KASECIE:

Rolety w kasecie to tkaniny połączone z dwoma prowadnicami, które przytwierdzają materiał tuż przy szybie. Mechanizm można przykręcić lub przykleić do skrzydła okiennego. Tkanina jest szczelnie zamknięta wewnątrz kasety, dzięki czemu nie blaknie pod wpływem słońca i wolniej się niszczy niż rolety wolnowiszące. Kasety najczęściej wykonane są z PCV lub aluminium. Takie rozwiązanie szczególnie polecane jest do okien z wywietrznikami, do których nie pasują systemy wolnowiszące.

Istotne cechy systemu:
  • precyzyjne prowadzenie przyszybowe,
  • szeroki wybór tkanin i wzorów samej kasety,
  • mechanizm pozwala na całkowite zwinięcie rolety, co ogranicza osadzaniu się kurzu i ewentualnemu płowieniu materiału.
ROLETY  DZIEŃ / NOC

Rolety typu dzień i noc to osłony wykonane z pasów tkanin zaciemniających i transparentnych. Pomiędzy poszczególnymi paskami producent pozostawia przerwy pozwalające na regulację natężenia światła wpadającego do wnętrza. Gdy pasy będą nachodzić na siebie, na oknie stworzą się luki przepuszczające promienie słoneczne, a gdy pasy ułożą się naprzemiennie, pomieszczenie zaciemni się. Rolety dzień i noc pięknie prezentują się we wnętrzach urządzanych w nowoczesnym stylu.

Istotne cechy systemu:
  • bardzo szerokie zastosowanie,
  • mnogość materiałów oraz systemów montażowych,
  • odpowiednie zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji wnętrz,
ROLETY WOLNOWISZĄCE:

Chcesz postawić na rozwiązanie proste, a jednocześnie estetyczne? W takim razie idealnym wyborem będą rolety wolnowiszące, które są pozbawione dodatkowych elementów, dzięki czemu prezentują się bardzo minimalistycznie. Są to uniwersalne modele, nadające się praktycznie do każdego pomieszczenia.

MINI ROLETY MATERIAŁOWE:

Mini rolety materiałowe to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie specjalizują się w zakładaniu rolet. W bardzo szybki, łatwy i bezproblemowy sposób zamontujemy rolety, które ograniczą dostęp promieni słonecznych do pomieszczenia. Rolety dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać produkt do wybranego wnętrza. Rolety zostały zaopatrzone w regulowane, które ułatwią montaż i dopasowanie rolet do wymiarów okna. Jakość mini rolet jest bardzo wysoka, są wykonane z bardzo trwałego materiału. Rolety zachwycają pięknymi i wyrazistymi kolorami. Każdy znajdzie model, który uzupełni planowany wystrój wnętrza.

Jedną z zalet naszych rolet jest bardzo szybki i bezproblemowy montaż, do którego niepotrzebne jest fachowe doświadczenie. Dzięki mechanizmowi mocującemu jesteśmy w stanie dostosować roletę do różnej grubości ram okiennych, a montaż nie wymaga wiercenia. Mini rolety będą pasowały do nowoczesnych i zarówno klasycznych wnętrz. Zastosowany materiał gwarantuje odporność na uszkodzenia, blaknięcie od promieni słonecznych oraz na zabrudzenia.

ul. Kościuszki 12, 32-300 Olkusz

e-mail: olkusz@okno-projekt.pl
tel. kom. 793-313-226
tel. 32 645 10 44

ul. Krakowska 31 A ( na przeciwko marketu Biedronka) 32-065 Krzeszowice

e-mail: biuro@okno-projekt.pl
tel. kom. 530 420 761
tel. 12 200 29 93

e-mail: krakow@okno-projekt.pl
tel. 660-139-532

Kintar Studio © 2024. Web & mobile development