Osłony okienne

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie – wyjątkowy duet

Rolety rzymskie to wyjątkowy duet – łączą w sobie estetykę zasłon i funkcjonalność rolet materiałowych. Oprócz optymalnej ochrony naszych wnętrz przed słońcem i wzorkiem sąsiadów spełniają one także rolę dekoracyjną. W zależności od koloru i rodzaju materiału mogą zaciemniać lub rozjaśniać pomieszczenia, dopasowując się do potrzeb ich mieszkańców.

Rolety rzymskie występują w dwóch wariantach:

  • Transparentnej , która wpuści do wnętrz delikatne, rozproszone promienie słońca, ochroni przed nadmiernym nagrzewaniem się i optycznie je powiększy
  • Przyciemniającej , która stworzy dyskretny klimat sprzyjający odpoczynkowi, jednocześnie chroniąc przed wysoki temperaturami

Ujarzmij słońce w dobrym stylu

Cechą charakterystyczną rolet rzymskich jest sposób ich składania, który różni się od tych występujących w modelach materiałowych. Tkanina nie jest bowiem zwijana, lecz składana i podczas unoszenia tworzy nakładające się na siebie, eleganckie marszczenia. Powstające falbany sprawiają, że jest ona efektowną ozdobą, nawet jeśli opuścisz ją tylko do połowy.

Rolety rzymskie na wymiar same w sobie nie określają żadnego stylu aranżacyjnego, dlatego świetnie dopasują się zarówno do klasycznych, jak i skandynawskich czy modernistycznych wnętrz. Dopiero wybór tkaniny oraz jej koloru czy wzoru nadają pomieszczeniom wyjątkowego charakteru.

ul. Kościuszki 12, 32-300 Olkusz

e-mail: olkusz@okno-projekt.pl
tel. kom. 793-313-226
tel. 32 645 10 44

ul. Krakowska 31 A ( na przeciwko marketu Biedronka) 32-065 Krzeszowice

e-mail: biuro@okno-projekt.pl
tel. kom. 530 420 761
tel. 12 200 29 93

e-mail: krakow@okno-projekt.pl
tel. 660-139-532

Kintar Studio © 2024. Web & mobile development